Testujemy

Airboard – śnieżny szybowiec

Szwajcarzy wymyślili nowy rodzaj sporu zimowego – rodzaj pneumatycznych sanek i nazwali je airboard. Airboard® to zarejestrowana marka zimowego sprzętu sportowego. To taki lekki i trwały śnieżny szybowiec, wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów powlekanych plastikiem.

Zaletą tego sportu jest krótki czas nauki (30 minut), który pozwala nowym miłośnikom śnieżnej zabawy wyruszyć na stoki. „Airboarden” jest dyscypliną bardzo dynamiczną i zachwyca zarówno starszych jak i młodszych. Na wyposażenie składają się: airboard, dobre zimowe ubrania, kask, rękawiczki, ochraniacze na kolana, dobre buty. Airboardy, kaski i ochraniacze można wypożyczyć w 27 oficjalnych Swiss Airboard Stations (przy stacjach narciarskich), a także w wielu sklepach sportowych i podczas eventów. Organizatorzy eventów oferują również fantastyczne imprezy airboardowe dla grup. Super zabawa na śniegu gwarantowana!

Tylko kilka cm dzieli airboardera od podłoża. To wyjątkowa zjazdowo-saneczkowa przygoda.
www.airboard.com

Film: https://vimeo.com/202259135

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.