Kierunki

Bezpiecznie do Hiszpanii

Przed sezonem letnim wszystkie kraje kładą nacisk na bezpieczeństwo podróżników. Hiszpania zachęca do odwiedzenia pełnej atrakcji strony internetowej Meet Hiszpania 2021.


Pierwsze profesjonalne spotkania on-line branży turystycznej poświęcone Hiszpanii – Meet Hiszpania 2021 – odbyły się w dniach 20–23 kwietnia 2021 r.

Pozwoliły one zaprezentować nie tylko ofertę głównych kierunków turystycznych w Hiszpanii i nowości przez nie oferowanych, ale także pokazać środki bezpieczeństwa, jakie podjęto, aby podróżni mogli cieszyć się z bezpiecznego i zdrowego pobytu w Hiszpanii.

Webinary o Hiszpanii

W tym celu wyemitowano 24 webinary przygotowane przez hiszpańskie destynacje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem przedstawicieli polskiej branży turystycznej. Webinary te dostępne są cały czas na stronie internetowej wydarzenia: https://live.eventtia.com/es/meethiszpania/Polska

Pozdrowienia od Conrado Moreno

Pod tym adresem znajduje się poza tym kilka interesujących bloków, sekcji tematycznych, krótkich filmów video, jak choćby: Pożegnania Meet Hiszpania 2021, gdzie Conrado Moreno wysyła serdeczne pozdrowienia i dziękuje wszystkim uczestnikom za aktywny udział przez cztery dni kwietnia w Meet Hiszpania 2021;

Lista webinarów

Turespaña przedstawia listę wszystkich webinarów o Hiszpanii, które przygotowały różne hiszpańskie regiony i miasta uczestniczące w Meet Hiszpania 2021. Pozwolą one zaplanować bezpieczną podróż pełną wyjątkowych wrażeń.

Aktualności

Podsumowanie Meet Hiszpania 2021 w formie filmu video: Travel Again Travel Safe z informacjami, z jakim testem na Covid-19 wjedziemy do Hiszpanii i co jeśli jesteśmy już zaszczepieni? Ta ostatnia sekcja jest cały czas uaktualniana i rozbudowywana.

Zachęcamy do majowych odwiedzin strony internetowej Meet Hiszpania 2021:
https://live.eventtia.com/es/meethiszpania/Polska

Magazyn All Inclusive był patronem medialnym Meet Hiszpania 2021.

Fot: Plaża na Formenterze; fot. Grzegorz Micuła

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.