Kierunki

Bułgaria na Tour Salonie


Podczas Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON odbędzie się prezentacja walorów turystycznych Bułgarii.

Wydarzenie dla zainteresowanych współpraca przedstawicieli branży turystycznej zaplanowano na 24 września 2021, godz. 14.30.
Wydarzenie organizuje Ministerstwo Turystyki Bułgarii poprzez swoje Narodowe Przedstawicielstwo Turystyczne w Warszawie i przy współpracy Ambasady Republiki Bułgarii w Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach prezentacji Bułgarii na targach planowane jest wystąpienie J.E. pani Margarity Ganevej, Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Republiki Bułgarii w Polsce, prezentacja Narodowego Przedstawicielstwa Turystycznego o charakterze reklamowo-informacyjnym, przedstawiająca możliwości turystyczne Bułgarii i promująca kraj jako atrakcyjny i bezpieczny kierunek turystyczny.
Po sesji z wystąpieniami przewidziany jest czas na dyskusje i zadawanie pytań. Będzie też można przedstawić swoje sugestie co do wizerunku kraju i tego jak prezentowany jest na polskim rynku, czy też podzielić się sugestiami co do możliwości rozszerzenia współpracy.


Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza, bezpłatna rejestracja. 
Rejestrację uczestników prowadzi:
Nikolay Kostov
Ambasada Bułgarii w Warszawie
tel. 22 879 62 36 | n.kostov@tourism.government.bg
Wstęp na TOUR SALON dla przedstawicieli branży turystycznej
Jak co roku wstęp dla przedstawicieli branży turystycznej jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie na TOUR SALON należy dokonać wcześniejszej rejestracji: https://tour-salon.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bezplatne-zaproszenie-dla-profesjonalistow/
Więcej informacji: www.tour-salon.pl

Zdjęcie: Bułgarska Róża fot. Grzegorz Micuła

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.