Transport

Codzienne loty Emirates Warszawa – Dubaj.

Emirates

Od 20 września linie lotnicze Emirates wprowadzają dodatkowy rejs na trasie Warszawa – Dubaj. Przewoźnik ten będzie obsługiwać 7 lotów tygodniowo z Dubaju do stolicy Polski, wracając tym samym do rozkładu lotów sprzed pandemii.

Dodatkowe usługi zaspokoją zapotrzebowanie rynku i zaoferują lepsze połączenia, zwłaszcza podczas trwania światowej wystawy Expo 2020. Rejsy Emirates do Warszawy będą obsługiwane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER.

Pasażerowie z Polski mogą cieszyć się jeszcze większą elastycznością i wygodą podróżowania do i z Dubaju, ponieważ linie Emirates zwiększają liczbę lotów do Warszawy do 7 tygodniowo, oferując tym samym codzienne połączenia do stolicy Polski od 20. września (w każdy poniedziałek). Samolot rejsu EK179 wystartuje z Dubaju o 08:10 i wyląduje w Warszawie o 12:15 czasu lokalnego. Lot powrotny EK180 z Warszawy wystartuje o 15:15, przylot do Dubaju zaplanowany jest na 22:00 czasu lokalnego.

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.