Wydarzenia w Turystyce

Czeski Tydzień online


Wszyscy sympatycy Republiki Czeskiej będą mieli szansę spotkać się podczas pierwszego Czeskiego Tygodnia Online! W dniach 19-23 kwietnia czekać na nich będą różnorodne wydarzenia kulturalne, biznesowe i turystyczne. Organizatorami wydarzenia są Ambasada Czeska w Warszawie, Czech Tourism, Czeskie Centrum i Czech Trade.


Organizatorzy zadbali o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie wśród różnorodnych treści prezentowanych na stronie wydarzenia w portalu facebook. Organizatorzy zdradzają, że oprócz znanych i lubianych ciekawostek dotyczących Czech, na wszystkich chętnych czekać będą także między innymi koncerty, filmy, wystąpienia podróżnicze czy spotkania biznesowe. Nie zabraknie też elementu kulinarnego.
Sympatia polsko-czeska i czesko-polska istnieje od dawna i będzie istnieć w przyszłości. W tych nietypowych czasach podróże są utrudnione, ale relacje międzyludzkie warto i należy utrzymywać.
Zapraszamy do polubienia strony wydarzenia na Facebooku i bycia na bieżąco!
https://www.facebook.com/czeski.tydzien.online

Zdjęcie: Praga Pixabay

Czech Tourism

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.