Transport

Emirates: loty na Malediwy i Seszele – będzie ich więcej

Przed Wielkanocą Emirates zwiększają liczbę lotów na Malediwy i Seszele. Od 28 marca 2021 r. linie lotnicze będą w ciągu tygodnia częściej latać do popularnych miejsc wakacyjnych: do Male na Malediwach i Mahé na Seszelach.

Od 28 marca do 18 kwietnia 2021 r. Emirates będą oferować w ciągu tygodnia 28 lotów do Male na Malediwach. Połączenie lotnicze będzie odbywać się z Dubaju. Obecnie linie lotnicze oferują swoim klientom w tygodniu: 24 loty na Malediwy. Odbywają się one samolotem Boeing 777-300ER.

Loty do Mahé na Seszelach odbywają się 5 razy w tygodniu. Od 28 marca do 30 października 2021 r. linie lotnicze będą oferować z Dubaju 7 lotów do Mahé. Będą one realizowane także Boeingiem 777-300ER.

Loty na Malediwy

Obecnie osoby podróżujące na Malediwy, z wyjątkiem obywateli Malediwów, muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR COVID-19. Musi on być wykonany w ciągu 96 godzin przed wylotem. Podróżni proszeni są również o wypełnienie internetowego formularza na 24 godziny przed przybyciem.

Loty na Seszele

Od 25 marca 2021 r. Seszele mają ponownie otworzyć swoje granice dla międzynarodowych podróżnych. Będzie można tam latać bez wymagań dotyczących szczepień lub kwarantanny. Nadal jednak wszyscy podróżni będą musieli przedstawić negatywny wynik testu PCR, wykonany 72 godziny przed odlotem.

Rezerwacja biletów Emirates

Rezerwację biletów Emirates można zrobić: na emirates.com, w biurach sprzedaży Emirates, a także w biurach podróży.

Testy PCR

Podróżujący liniami lotniczymi Emirates, którzy przed wylotem z Dubaju potrzebują certyfikatu testu PCR na COVID-19, mogą skorzystać ze specjalnych stawek w klinikach w całym Dubaju. W celu skorzystania z preferencyjnej stawki muszą okazać jedynie bilet lub kartę pokładową Emirates. Dostępne są również testy domowe lub biurowe, których wyniki są dostępne w ciągu 48 godzin.

Dodatkowe połączenia mają zaspokoić zapotrzebowanie rynku i zapewnić klientom linii lotniczych Emirates większą elastyczność, wybór i łączność podczas planowania podróży wielkanocnych.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.