Kierunki

Emirates zwiększają limit bagażu

Do 2 lutego 2019 roku trwa Dubajski Festiwal Zakupów. Zaprezentuje się w nim ponad 700 międzynarodowych marek w 3 200 punktach sprzedaży na terenie całego miasta. Aby zachęcić turystów do udziału w zakupowym szaleństwie linia lotnicza Emirates zwiększyła dopuszczalny limit wagowy bagażu rejestrowanego.

Posiadacze biletów w klasie ekonomicznej mogą bez ograniczeń robić zakupy, nie martwiąc się opłatami za nadbagaż. Podróżni, powracający z Dubaju do Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz do Afryki mogą wziąć ze sobą jedną dodatkową sztukę bagażu.

Turyści z pozostałych zakątków świata, korzystający z linii Emirates mają do dyspozycji dodatkowe 10 kg bagażu. Oferta dotyczy podróży do Dubaju, które odbędą się w terminie 17.12.2018-2.02.2019 oraz podróży powrotnych między 26.12.2018 a 4.02.2019. Szczegóły na stronie www.emirates.com w zakładce Oferty Specjalne.

Dubajski Festiwal Zakupów to nie tylko promocje i wyprzedaże sięgające do -75%. To także koncerty oraz bezpłatne zajęcia dla dzieci i całych rodzin, organizowane przez światowe marki w większości centrów handlowych. Więcej szczegółów na: www.mydsf.ae lub @DSFSocial i #MyDSF.

Fot.: materiały prasowe

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.