Kierunki

Fitness w Dubaju

Fitness w Dubaju jest łatwy. Od 18 października do 16 listopada 2019 r. każdy będzie mógł bezpłatnie korzystać z przestrzeni obiektów sportowych.

Inicjatorem Dubai Fitness Challenge (DFC) jest książę i przewodniczący Rady Wykonawczej Dubaju, szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum. Podczas trzeciej edycji DFC –  trwającej od 18 października do 16 listopada 2019 r. – będzie można wziąć udział w wydarzeniach sportowych, zdrowotnych i związanych z odnową biologiczną.

„30 minut ćwiczeń przez 30 dni”
Celem DFC jest zachęcanie do aktywnego trybu życia – bez względu na wiek, umiejętności, zainteresowania i poziom sprawności. W zeszłorocznej imprezie wzięło udział ponad milion uczestników. Dubai Fitness Challenge 2019 chce pobić ten rekord i dotrzeć do szerszego grona osób, którzy podejmą się wyzwanie „30 minut ćwiczeń przez 30 dni”. Poza mieszkańcami miast w to przedsięwzięcie włączają się też partnerzy z sektora prywatnego i publicznego. Każdego dnia będą otwarte dedykowane wioski fitness na Kite Beach i Dubai Festival City, w których będzie można wziąć udział w różnych aktywacjach, programowaniu i zajęciach. Będą też specjalne sesje z udziałem znanych sportowców, takich jak Joe Wicks, oraz tysiące bezpłatnych zajęć dostępnych w aplikacji.

Sport, zdrowie i dobre samopoczucie
Podczas DFC organizowane są nieodpłatnie zajęcia sportowe, które uzupełniane są wydarzeniami związanymi ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Szczegóły dotyczące rejestracji oraz program Dubai Fitness Challenge znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia. Można będzie zarejestrować się przez aplikację Dubai Fitness, a na stronie Dubai Fitness Challenge na bieżąco śledzić swoje postępy sportowe. Więcej szczegółów na: https://dubaifitnesschallenge.com/
Facebook: www.facebook.com/dubaifitnesschallenge
Instagram: @dubaifitnesschallenge
Twitter: @dxbfitchallenge

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.