Hotele&Gastronomia

Górski szlak w ibis styles w Nowym Targu

Wnętrza nowego hotelu ibis styles w Nowym Targu nawiązują do natury oraz malowniczych szlaków, z których słynie okolica.

Wnętrza nowego hotelu ibis styles w Nowym Targu nawiązują do natury oraz malowniczych szlaków, z których słynie okolica.

Obiekt posiada 106 komfortowo urządzonych pokoi, sale konferencyjne, strefę wellness i SPA oraz basen rekreacyjny z jacuzzi.

Górska inspiracja w innowacyjnym wydaniu
Nowy hotel położony jest na styku trzech górskich regionów Podhala: Skalnego Podhala, Spiszu i Gorców. Znalazły się w nim elementy inspirowane szlakami górskimi i naturą. W holu charakterystyczne dla podhalańskiego krajobrazu tabliczki informują o odległości od takich miejsc jak np. Mont Everest, czy Mount Blanc.

Lokalizacja pełna możliwości
Hotel zlokalizowany jest w pobliżu stacji PKP, z której można wyruszyć w dalsze wędrówki po Tatrach, Pieninach, czy Gorcach. Niedaleko znajduje się też centrum miasta i ścieżka rowerowa prowadząca wokół Tatr. W pobliżu są również szlaki górskie, parki narodowe, stacje narciarskie i miejsca do spływu Dunajcem. Można stąd wybrać się też na zwiedzanie zamku w Niedzicy.

Komfort dla każdego
Hotele ibis Styles są skierowane do klientów biznesowych, turystów oraz dla rodzin z dziećmi.

– Hotel w Nowym Targu tworzyliśmy z myślą o gościach, którzy chcą w stu procentach poczuć klimat gór i natury, a jednocześnie cenią sobie komfort oraz unikalny design. W ibis Styles Nowy Targ elementy otaczającej przyrody mieszają się z nowoczesnym stylem i funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni – mówi Michał Rubiś, dyrektor hotelu ibis Styles Nowy Targ.

Fot.: materiały prasowe

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.