Kierunki Wydarzenia w Turystyce

Gwiazdy na stoku w Nassfeld

Na scenie Nassfeld, na wielkim koncercie pod gołym niebem, wystąpią 5 i 6 kwietnia 2019 roku od godz. 18: Melissa Naschenweng, Nino de Angelo, Marco Ventre & Band, Marc Pircher i wielu innych.

Melissa Naschenweng –  nr 1 na austriackich listach przebojów oraz w Szwajcarii, której teledysk „I steh auf Bergbauernbuam”  miał ponad milion wyświetleń – wystąpi w piątek, 5 kwietnia 2019 roku, podczas Schlager Summit Open-Air Concert w Nassfeld, z nowym albumem „Wirbelwind”. Również w piątek wystąpi DJane Bibi Booom, Hannah i „Die Draufgänger” wraz z ich wersją coverową „Cordula Grün”.

W sobotę, 6 kwietnia 2019 roku od godz. 18 zagrają: Nino de Angelo, Marc Pircher, a także Ladykryners, który zasłynął na scenie Schlager & folk z coverową wersją „Bella Ciao”.

Jednodniowy bilet, obejmujący również jazdę nocną w Millennium Express z Tröpolach do strefy imprez (jazda pod górę zaczyna się od godziny 17.00), kosztuje 29,00 €. Dwudniowy bilet jest dostępny za 49,00 €. Bilety można kupić w Ö-Ticket (plus opłata w wysokości 2,00 €) lub w biurze turystycznym Hermagor.

Meet & Greet na KofelAlm  ze wszystkimi gwiazdami Schlager zaplanowano na sobotę od godz. 13. Fani będą mieli tam okazję osobiście poznać swojego ulubionego artystę i zdobyć jego autograf.
Specjalny pakiet „Szczyt górski Nassfeld”, obejmujący 2 noclegi ze śniadaniem i dwudniowym karnetem narciarskim TOP oraz biletem na imprezę na 1 lub 2 dni, kosztuje od 158,00 € / os.
Więcej na: https://www.nassfeld.at/en/service/aktuell/top-events

Fot.: http://www.melissa-naschenweng.at/

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.