Hotele&Gastronomia

Hotele Hilton ze zniżką do końca wakacji

Sieć hoteli Hilton oferuje tańszych noclegów w obiektach sieci w Polsce do końca wakacji.

Z myślą o osobach, które zdecydowały się spędzić wakacje w Polsce, Hilton przygotował propozycje hoteli w najatrakcyjniejszych rodzimych lokalizacjach objętych promocją. Promocja trwa do 3 września 2018 r. i dotyczy 17 hoteli Hilton znajdujących na terenie całego kraju.

Więcej informacji o letniej wyprzedaży znajduje się na stronie www.hilton.com. Goście dokonujący rezerwacji bezpośrednio przez kanały marki Hilton otrzymują najlepszą ofertę. Członkowie programu lojalnościowego Hilton Honors mogą liczyć na zniżkę do 25% przy bezpośredniej rezerwacji.

Promocja obejmuje między innymi: Hilton Garden Inn KrakówHampton by Hilton Gdansk Old TownDoubletree by Hilton WrocławDoubleTree by Hilton ŁódźHilton Warsaw Hotel & Convention CentreHilton Garden Inn Rzeszów,

fot. materiały prasowe

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Harpers Bazaar. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.