Hotele&Gastronomia

Hotele Mercure ze słodką promocją

Od 1 marca goście rezerwujący minimum dwudniowy pobyt mogą skorzystać z oferty „Sweet Secret by Mercure”.

Podczas promocji oprócz 30% zniżki na nocleg, potrójnych punktów w programie lojalnościowym Le Club Accorhotels, darmowego WiFi i śniadania, otrzymują słodki upominek przy zameldowaniu – pudełko z ręcznie wyrabianymi czekoladkami.
W czasie obowiązywania oferty, w restauracjach „Winestone” dostępne będzie również nowe menu. Kultowymi i docenianymi w ubiegłych latach pozycjami, które znajdą się w karcie są Cafe Gourmand – aromatyczna kawa Gourmand z trzema wykwintnymi czekoladkami oraz ciasto czekoladowe z lodami. W restauracji i recepcji do nabycia będą pudełka z 11. czekoladkami.

– Sweet Secret by Mercure to bardzo mocna pozycja w naszym kalendarzu ofert. Dwie poprzednie edycje okazały się dużym sukcesem, dlatego zdecydowaliśmy, aby klienci po raz kolejny mogli z niej skorzystać. W tym roku oprócz kampanii promocyjno – informacyjnej w hotelach i w Internecie, dodatkowo wspiera nas ambasadorka – znana telewizyjna prezenterka Dorota Gardias – mówi Joanna Świerkosz, Zastępca Dyrektora Sprzedaży, Dystrybucji i Marketingu w Polsce i krajach bałtyckich.

– Zostałam ambasadorką oferty „Sweet Secret by Mercure”, ponieważ uwielbiam słodycze i mam do nich wielką słabość. Ze względu na figurę i zdrowie staram się nie jeść ich zbyt dużo, jednak jak każdy robię wyjątki. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji przekonać się o smaku czekoladek Mercure muszą zrobić to jak najszybciej – mówi Dorota Gardias, ambasadorka oferty Sweet Secret by Mercure. 

O autorze

Marcin Godlewski

Dziennikarz i redaktor, specjalista od gorących newsów z kraju, ale przede wszystkim ze świata. Pasjonat podróży, znawca tematyki kulturalnej. Współpracował z wieloma popularnymi tytułami na rynku m.in. Tele Tydzień, TV2tygodnik, Dolce Vita.

Zostaw komentarz