Wydarzenia w Turystyce

Kartki z podróży czyli Szalone Dni Muzyki 2019 w Warszawie

W ostatni weekend września, jak co roku o tej porze, turyści odwiedzający Warszawę, a także jej mieszkańcy, będą mieli dodatkową atrakcję jaką jest festiwal Szalone Dni Muzyki 2019. W tym roku będzie on szczególnie bliski podróżnikom, ponieważ jego tegorocznym motywem przewodnim będą właśnie podróże. Festiwal został zatytułowany „ Kartki z podróży ”.

Program festiwalu jest, jak co roku, bardzo bogaty. Podczas czterech festiwalowych dni, tj. od 26 do 29 września br., odbędzie się w Warszawie 57 koncertów. Wystąpi na nich 1000 wykonawców.

Na festiwalu Szalone Dni Muzyki 2019 usłyszymy dzieła wielkich kompozytorów inspirowane podróżami i różnymi kulturami. Bogaty program koncertów obejmuje oprócz wybitnych dzieł muzyki klasycznej także: twórczość jazzową, muzykę filmową, ludową, oraz teatralną.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.