Kierunki Wydarzenia w Turystyce

Kolejny ArtPark w Warszawie

ArtPark – letnia scena plenerowa Domu Kultury Śródmieście  rozpoczyna swoją działalność już po raz 11. w parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego. Organizatorzy zapraszają codziennie od 4. do 26. sierpnia 2018. Wstęp wolny.

W tym roku ArtPark rozpocznie się koncertem Filipa Łobodzińskiego „DYLAN.PL” w sobotę 4. sierpnia o 19. Z kolei w niedzielę od 11. w Poranku Familijnym zobaczymy Teatr Pomarańczowy Cylinder „Profesorek Wodorek i Superbohaterowie” – interaktywny spektakl pełen dobrych żartów i skeczy dla dzieci od 3 lat. Po spektaklu rozpocznie działalność Letni Plac Zabaw z Klawą Planetą. Kapela Warszawska im. Staśka Wielanka zagra do tańca od 18. utwory z okresu międzywojennego i powojennego, ze szczególnym uwzględnieniem klimatów warszawskich, czyli rozpocznie się „Bal na Gnojnej”.

W poniedziałek 6. sierpnia od 19. rozpocznie się Wieczór z Węgrami – koncert operetkowy, zabawa taneczna z muzyką węgierską i kulinaria. Koncert piosenki francuskiej Eric Folly „La vie en rose” zaplanowano na wtorek 7. sierpnia od 19.

Od 4. do 26. sierpnia od poniedziałku do piątku w godz. 11-13 działać będzie Poranna Strefa Artystyczna: warsztaty, m.in.: quilling, craving, decoupage, tango argentyńskie oraz Ołpen Sztaluga – otwarta przestrzeń wystawiennicza.
Więcej na: www.dks.art.pl; www.facebook.com/strefaArtPark.

Fot.: https://dks.art.pl

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.