Biura Podróży

Lidl Podróże sprzedaje rejs dookoła świata

Lidl Podróże wprowadza do oferty rejs dookoła świata w 114 dni. Wycieczka dostępna jest w sprzedaży od soboty, 20.04. 

W ofercie Lidl Podróże znalazł się 114-dniowy rejs dookoła świata, 5-gwiazdkowym statkiem Costa Luminosa. Wycieczka z dyskontu kosztuje 69 999 zł/1 os. Cena zawiera: przejazd autokarem z Warszawy do portu w Wenecji, rejs statkiem Costa Luminosa, zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej classic (w ofercie dostępne są również inne rodzaje kabin), trzy posiłki dziennie, serwis bagażowy i kabinowy, opłaty portowe, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, pakiet napojów do posiłków, pakiet 11 wycieczek fakultatywnych i opiekę polskiego pilota podczas podróży. Statek odpływa z portu 5 stycznia 2019.

Podróżujący w 114 dni zwiedzą blisko 30 państw na 5 kontynentach i przebędą dystans ponad 45 000  km. Przez ten czas będą mieszkać na 5-gwiazdkowym statku Costa Luminosa, który stanowi prawdziwy diament we flocie Costa Cruises – charakteryzuje się nowoczesnym designem, najlepszej jakości materiałami oraz wykonaniem, tym samym jest miejscem pełnym światła, wyrafinowanym, a zarazem innowacyjnym. Na pokładzie znajdują się 4 jacuzzi, 3 baseny, boisko sportowe, ścieżka do joggingu i jeżdżenia na rolkach, Kino 4D, kasyno, dyskoteka, minigolf, kafejka internetowa, butiki, teatr, symulator Formuły 1, biblioteka oraz wiele innych atrakcji.

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Harpers Bazaar. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.