Transport

Linie Emirates wznawiają loty do Newark przez Ateny

Linie Emirates

Od 1 czerwca 2021 r. linie Emirates wznowią loty do Newark przez Ateny. Loty będą odbywać się codziennie samolotem Boeing 777-300ER. Podróżni będą mieć do wyboru trzy klasy.

Loty Emirates na trasie Dubaj-Ateny-Newark będą uzupełnieniem podwójnych, codziennych lotów Emirates do Nowego Jorku (JFK). Zwiększenie liczby lotów będzie się odbywać w miarę rozwoju połączeń lotniczych linii w Ameryce Północnej. Amerykańska siatka połączeń Emirates z Newark, po wznowieniu lotów do: Bostonu, Chicago, Seattle, Houston, Los Angeles, Nowego Jorku JFK, Waszyngtonu, Dallas i San Francisco (wznowienie połączeń od 2 marca), będzie obejmować 10 miast.

Ponowne otwarcie kolejnego kierunku zapewni podróżnym z całego świata jeszcze lepszą łączność z Nowym Jorkiem. Dotyczy to głównie dużej społeczności grecko-amerykańskiej w Stanach Zjednoczonych. Zapewni także wygodne połączenie dla podróżujących w kierunku Bliskiego Wschodu, Azji Zachodniej i Afryki przez Dubaj – informuje biuro prasowe Linii Emirates.

– Linie Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom. Dotyczy to zarówno trwania lotu, jak i bezpieczeństwa przed wejściem na pokład. Podróżującym są rozdawane bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne – mówi (dla Magazynu R&F) Maciej Pyrka, country manager Linii Emirates na Polskę.

Zdjęcie: materiały prasowe


O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.