Transport

LOT poleci do Seulu

Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały bezpośrednie loty do Seulu.

Loty do Korei Południowej będą realizowane 3 razy w tygodniu. Kraje dalekiego wschodu stają się coraz bardziej popularnym kierunkiem turystycznym oraz biznesowym. Jest to trzecie połączenie lotnicze przewoźnika do Azji po Pekinie i Tokio.

– Koreańskie firmy zainwestowały w Polsce ponad 1,7 mld dol., a w całej Europie wielokrotnie więcej. LOT zagwarantuje najwygodniejszą podróż między Seulem a naszą częścią Europy, bez konieczności męczących przesiadek w dużych i zatłoczonych portach lotniczych. Nasza oferta to oszczędność czasu, komfort i najwyższa jakość obsługi. Jesteśmy pewni, że docenią to zwłaszcza pasażerowie podróżujący biznesowo – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

Stolica Korei Południowej jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem biznesowym w Azji. Wiele koncernów inwestujących w Polsce, ma siedzibę w Seulu. Polskie Linie Lotnicze są pierwszym przewoźnikiem, który połączy Koreę Południową z tak dużą ilością miast europejskich. Lot będzie trwał około 10 godzin. Dostępne będą 3 klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Economy Class oraz LOT Economy Class.

 

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Harpers Bazaar. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.