Transport

Loty „to Nowhere” z SINGAPORE AIRLINES

Flights to Nowhere to oferta SINGAPORE AIRLINES dla osób tęskniących za podróżami lotniczymi.

Flights to Nowhere to oferta SINGAPORE AIRLINES dla osób tęskniących za podróżami lotniczymi.

Mieszkańcy Singapuru, którzy nigdy nie podróżowali samolotami najbardziej nagradzanego towarzystwa lotniczego na świecie, mogą w ramach tej oferty stać się choć przez chwilę jego gośćmi.


W ramach programu Discover Your Singapore Airlines / Odkryj Twój Singapore Airlines ofertę rozszerzono o samolotowy catering i aktywne skorzystanie z Centrum Treningowe Załóg linii Singapore Airline.

Discover Your Singapore Airlines:

Restaurant A380@Changi umożliwia skorzystanie z restauracji zorganizowanej na pokładzie dwupokładowego samolotu superjumbo typu Airbus A380.

SIA@Home to oferta zamówienia do domu dań przyrządzonych przez światowej sławy kucharzy oraz win i szampanów według wyboru światowej klasy sommelierów i zgodnie z kartą dań i napojów oferowanych przez linie SINGAPORE AIRLINES w klasach: Business i First. Dodatkiem do niej jest podróżny zestaw luksusowych kosmetyków oraz możliwość zamówienia zastawy porcelanowo-kryształowej (Wedgwood / Narumi / Lalique). Istnieje też opcja zamówienia na domowe przyjęcie szefa pokładu linii SIA, który przyrządzi i zaserwuje gościom wszystkie dania i napoje.

Inside Singapore Airlines – dedykowana przede wszystkim do singapurskich dzieci i młodzieży – jest możliwość zwiedzenia i zapoznania się z Centrum Treningowym Załóg linii Singapore Airlines, połączona z aktywnym uczestnictwem zwiedzających w pokazach i zajęciach.

Fot.: materiały prasowe

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.