Wydarzenia w Turystyce

MEET HISZPANIA 2021 – OSTATNIE DNI ZAPISÓW!


Już za kilka dni, od 20 do 23 kwietnia 2021 r., odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – Meet Hiszpania 2021.

Przez cztery dni, wypełnione po brzegi atrakcjami i ciekawymi webinarami, będzie można zapoznać się z propozycjami i nowościami, jakie przygotowały najważniejsze regiony turystyczne oraz firmy z sektora turystycznego z Hiszpanii, zainteresowane współpracą z rynkiem polskim. Przedstawiciele polskiej branży turystycznej mogą umawiać się na biznesowe spotkania on-line ze swoimi kolegami i partnerami z Hiszpanii już tylko do 20 kwietnia 2021 r., kiedy rozpocznie się Meet Hiszpania 2021. Pod poniższym linkiem można się zapoznać z kalendarzem wszystkich interesujących wydarzeń zaplanowanych dla profesjonalistów: https://live.eventtia.com/en/meethiszpania/Polska
W Meet Hiszpania 2021 udział potwierdziło aż ponad 240 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych. Zarejestrowanie się na to wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z aktualną sytuacją turystyczną i covidową w Hiszpanii. Na oficjalnej stronie internetowej Meet Hiszpania 2021 przygotowano specjalną sekcję poświęconą bezpieczeństwu w podróży. Z jakim testem do Hiszpanii i co jeśli jesteśmy już zaszczepieni? Wszystkie te informacje można znaleźć choćby pod tym adresem:
https://travelsafe.spain.info/pl/


Polscy uczestnicy mogą spotkać się wirtualnie z ponad 60 dyrektorami instytucji promujących turystykę z praktycznie wszystkich hiszpańskich regionów. Ich przedstawiciele będą zaszczyceni, mogąc odpowiedzieć na wszelkie zapytania z Polski. Główne sieci hotelowe, jak np. Meliã, H10 czy Barceló, czekają również na polskie biura podróży, żeby przedstawić im najlepsze oferty na najbliższy sezon. Po raz pierwszy na rynku polskim prezentuje się rządowa sieć Paradores ze swoimi unikatowymi hotelami w emblematycznych i historycznych miejscach Hiszpanii.
Meet Hiszpania 2021 to największy program promocji Hiszpanii za pośrednictwem licznych webinarów, konkursów i wielu nagród, które czekają na wszystkich zarejestrowanych przedstawicieli polskiej branży turystycznej!
Zarejestrowane już na to wielkie wydarzenie firmy z Polski powinny pamiętać o regularnym sprawdzaniu swojego profilu na platformie Meet Hiszpania 2021 i potwierdzaniu spotkań ze stroną hiszpańską.


Magazyn ALL INCLUSIVE jest głównym patronem medialnym tego branżowego spotkania turystycznego z Hiszpanią. Zachęcamy już dziś do aktywnego udziału w Meet Hiszpania 2021!

Zdjęcia: Plaża w Sta Susanna i mury Avilli.

Fot. Grzegorz Micuła i materiały prasowe.

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.