Wydarzenia w Turystyce

Meet Hiszpania 2021- podsumowanie


Hiszpański Instytut Turystyki TURESPANA przeprowadził pierwsze profesjonalne spotkania branżowe on-line na rynku polskim – Meet Hiszpania 2021.

W dniach 20-23 kwietnia odbyły się pierwsze spotkania profesjonalistów z branży turystycznej zorganizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Hiszpanii w Polsce. Przez cztery dni najważniejsi przedstawiciele hiszpańskiego sektora turystycznego, instytucji promujących turystykę, biur turystyki przyjazdowej, hoteli itp. mogli nawiązać ścisłe kontakty z przedstawicielami polskiego sektora turystycznego.

To wydarzenie pozwoliło zaprezentować ofertę głównych kierunków turystycznych w Hiszpanii, nowości przez nie oferowanych, a także pokazało środki bezpieczeństwa, które zostały podjęte, aby podróżni mogli cieszyć się z bezpiecznego pobytu w Hiszpanii.

W tym celu wyemitowano 24 webinary prowadzone przez hiszpańskie destynacje, które cieszyły się licznym uczestnictwem przedstawicieli polskich organizatorów turystyki i biur podróży. Webinary te są dostępne na stronie internetowej wydarzenia: https://live.eventtia.com/es/meethiszpania/Polska

Ponadto podczas wydarzenia przeprowadzono około tysiąca spotkań pomiędzy pracownikami branży, które przybliżyły hiszpańskim firmom i instytucjom rynek polski będący jednym z najbardziej dynamicznych rynków emisyjnych i mający perspektywy największego wzrostu w najbliższych latach.

Magazyn All Inclusive był patronem medialnym Meet Hiszpania 2021.

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.