Kierunki

Meet Tenerife 2021

Blisko 230 spotkań biznesowych podczas dwóch dni Meet Tenerife 2021!
W minionym tygodniu, w dn. 14 i 15 lipca, odbył się interesujący workshop on-line Meet Tenerife 2021.

Na najaktywniejszych Uczestników Meet Tenerife 2021 czekało mnóstwo atrakcyjnych nagród, pobytów w hotelach i wyjazdów na Teneryfę – wspaniałą wyspę wiecznej wiosny, zapierającą dech w piersiach Królową Antlantyku!
Reprezentanci polskiej branży turystycznej zainteresowani rynkiem hiszpańskim i kanaryjskim nie mogli przegapić udziału w tym pełnym atrakcji dwudniowym wydarzeniu on-line. W rolę gospodarza Meet Tenerife 2021 wcielił się Conrado Moreno.
Poniżej publikujemy najważniejsze statystyki wydarzenia: liczba Uczestników z Teneryfy: 32, Uczestnicy z Polski: 60, łączna liczba zarejestrowanych: 92. W sumie odbyło się 226 spotkań biznesowych. Stronę internetową wydarzenia odwiedziło 1246 unikalnych Użytkowników. Zostały zorganizowane 4 webinary.

Cały czas osoby zainteresowane Teneryfą mogą znaleźć na stronie internetowej https://live.eventtia.com/es/meetteneryfa/meet-tenerife stworzonej specjalnie z myślą o Meet Tenerife 2021 interesujące i użyteczne informacje:
• Katalog, który można ściągnąć, z listą Uczestników z Teneryfy;
• Webinary zrealizowane podczas wydarzenia:


Teneryfa. Prezentacja Turismo de Tenerife
https://youtu.be/9xZF6H6sKKY

Teneryfa. Prezentacja hoteli idealnych dla rodzin z dziećmi:
https://youtu.be/vD3dXUtrP4c

Teneryfa. Parki tematyczne i przyroda:
https://youtu.be/_0QS_iaBNTU

Teneryfa. Sektor MICE:
https://youtu.be/CCSbXXuLxBg

Teneryfa. Prezentacja hoteli 5-gwiazdkowych:
https://youtu.be/yuoYWdK1U4U
• Mapa do ściągnięcia od Turismo de Tenerife;
• Filmy wideo z napisami poświęcone szlakom turystycznym: Teno Alto i Ruta 040;
• Widoki Teneryfy w 360°.


Mimo gorącego sezonu urlopowego, dzięki współpracy z magazynem “All Inclusive” i Turystyczną Organizacją Otwartą (TOO), workshop on-line Meet Tenerife 2021 cieszył się dużym zainteresowaniem polskiej branży turystycznej. Dzięki temu już wkrótce czekają nas kolejne spotkania z Hiszpanią, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.