Kierunki

Norwegian Cruis i prywatna wyspa Great Stirrup Cay

Norwegian Cruise Line zaprezentowała nowy kurort „Silver Cove”, położony na prywatnej wyspie Great Stirrup Cay na Bahamach.

Norwegian Cruise Line zaprezentowała nowy kurort „Silver Cove”, położony na prywatnej wyspie Great Stirrup Cay na Bahamach.

W ramach programu The Norwegian Edge® na wyspie Great Stirrup Cay przeprowadzono szereg prac. Dzięki nim firma może zaoferować teraz gościom jeszcze lepsze atrakcje. W tropikalnej oazie o powierzchni 1 km2.  na wyspie Great Stirrup Cay pojawiły się prywatne plaże, 38 przybrzeżnych willi, Mandara Spa, nowy Moet Bar, a także restauracja i bar Silver Cove.

Komfort przede wszystkim

Wille w zatoce Silver Cove zaprojektowano tak, by goście mogli cieszyć się takim samym komfortem, jak na 17. statkach należących do floty. 38 klimatyzowanych budynków oferuje zakwaterowanie w apartamentach typu studio po klasyczne wille z jedną lub dwiema sypialniami. Wszystkie są wyposażone w łazienki, kanapę, krzesła, telewizor, a także umeblowany zewnętrzny taras i salon. Z każdej willi można wyjść na prywatną plażę lub do restauracji i baru Silver Cove.

– Jako pierwsi w branży postaraliśmy się o prywatną wyspę. Dzięki Great Stirrup Cay nasi goście mogą cieszyć się wieloma atrakcjami, które oferuje wyspa – powiedział dyrektor Norwegian Cruise Line na Europę, Kevin Bubolz. – Dzisiaj po raz pierwszy odkrywamy przed gośćmi Silver Cove. Chcemy w ten sposób pokazać, jak Great Stirrup Cay się zmienia i jak wyobrażamy sobie jej przyszłość. Podobnie jak w przypadku ostatnich kilku nowych statków z naszej floty, również i tym razem pragniemy zapewnić klientom Norwegian Cruise Line najwyższą jakość oferowanych usługi komfort — nie tylko na morzu, lecz także na lądzie. Cieszymy, że Norwegian Encore po raz pierwszy zawinął dzisiaj na naszą wyspę!

Atrakcje kurortu „Silver Cove”

Jako pierwszy armator posiadający prywatną wyspę Norwegian Cruise Line wciąż ulepsza i rozwija swoją ofertę na lądzie.  Goście będą mieli dostęp do nabrzeża o długości ponad 450 metrów. Znajdą tu ponad 50 kabin plażowych oraz willi, a także będą mogli skorzystać z szerokiej oferty wycieczek po wyspie. Mogą wybrać na przykład przejazd nową trasą tyrolki o długości niemal 90 metrów. Na wyspie jest też prawie tuzin lokali gastronomicznych. Warunki naturalne panujące na tropikalnej wyspie Great Stirrup Cay wciąż czynią ją jedną z najwyżej ocenianych atrakcji na Karaibach.
Więcej na: https://www.ncl.com/fr/en/

Fot.: https://www.ncl.com

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.