Kierunki

Nowe trasy Wizz Air

Wizz Air ogłosił nowe trasy z Warszawy i Gdańska do Edynburga w Szkocji oraz z Gdańska, Katowic i Wrocławia do Odessy na Ukrainie.

Wizz Air ogłosił nowe trasy z Warszawy i Gdańska do Edynburga w Szkocji oraz z Gdańska, Katowic i Wrocławia do Odessy na Ukrainie.

Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com. Nowe połączenia do Edynburga i Odessy zostaną uruchomione odpowiednio 1 i 2 listopada.

Wizz Air świętował również umieszczenie drugiego samolotu typu Airbus A321 we flocie krakowskiej bazy oraz uruchomienie sześciu nowych tras z Krakowa do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi. Trzeci samolot (A321) dołączy do bazy we wrześniu. Oferta WIZZ składa się aktualnie ze 175 tras do 28 krajów z Polski. W 2019 Wizz Air oferuje 11 milionów miejsc w sprzedaży polskiej siatce połączeń.

Najnowsze trasy Wizz Air z Polski:
Warszawa-Edynburg – poniedziałek, środa, piątek, niedziela
1 listopada /89 PLN
Gdańsk-Edynburg – wtorek, czwartek, sobota
2 listopada/89 PLN
Katowice-Odessa – wtorek, sobota
2 listopada/59 PLN
Wrocław-Odessa – poniedziałek, piątek
1 listopada/59 PLN
Gdańsk-Odessa – wtorek, sobota
2 listopada/59 PLN

Ostatnio uruchomione trasy Wizz Air z Krakowa:
Kraków – Rzym Fumicino – środa, czwartek, piątek, niedziela
1 sierpnia/89 PLN
Kraków – Oslo Torp – codziennie
1 sierpnia/89 PLN
Kraków – Charków – poniedziałek, piątek
2 sierpnia/89 PLN
Kraków – Larnaka – poniedziałek, piątek
2 sierpnia/149 PLN
Kraków – Turyn – wtorek, sobota
3 sierpnia/59 PLN
Kraków – Kutaisi – środa, piątek, niedziela
4 sierpnia/109 PLN

– Z radością witamy drugi samolot w naszej najmłodszej polskiej bazie, w Krakowie i świętujemy uruchomienie 6 nowych połączeń z Krakowa do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi. Ponadto ogłaszamy pięć nowych tras w polskiej siatce połączeń do tak atrakcyjnych miejsc jak Odessa w południowej części Ukrainy oraz Edynburg w Szkocji. Loty rozpoczną się już w listopadzie, a ich ceny rozpoczynają się od 59 złotych. Zimowa oferta pełna jest ekscytujących kierunków. Nasza załoga czeka na Państwa na pokładach WIZZ. Zachecamy do wcześniejszej rezerwacji biletów, aby korzystać z najniższych cen. – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Fot.: Alicja Micuła

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.