Hotele&Gastronomia

Nowy hotel ibis Styles w Krakowie

Do sieci ibis Styles dołączył nowy obiekt w Krakowie. Hotel, który rozpocznie działalność w 2017 roku, będzie miał do dyspozycji gości 60 pokoi urządzonych zgodnie ze sprawdzonym standardem marki.

Orbis S.A. podpisał kolejną umowę franczyzy: do sieci ibis Styles dołączy nowobudowany hotel w Krakowie przy ul. Żółkiewskiego, nieopodal Ogrodu Botanicznego. Obiekt zaoferuje 60 pokoi urządzonych zgodnie ze sprawdzonym standardem marki ibis Styles. Hotel rozpocznie działalność w 2017 roku, i tym samym znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. Inwestorem jest Landeskrone Inwestycje Sp. z o. o. sp. k.

– Ibis Styles Kraków będzie pierwszym hotelem franczyzowym Grupy Orbis w Krakowie a rozpoznawalna międzynarodowa marka oraz dobra lokalizacja niewątpliwie przyczynią się do sukcesu tej inwestycji  – powiedziała Małgorzata Morek, Dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis S.A.

Marka „ibis Styles” obok „ibis” i „ibis budget” należy do rodziny mega-marki ibis. Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi. Hotele tej sieci to idealne rozwiązanie dla gości poszukujących urozmaicenia, ceniących współczesny wystrój wnętrz i przystępne ceny. Obecnie w 22 krajach działają 233 hotele tej marki (ponad 21 tys. pokoi).

Fot: Gilles Clavie, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Orbis SA i Jan Lubomirski – Lanckoroński, Prezes Zarządu Landeskrone Inwestycje Sp. z o. o. sp. k.

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Podróże. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic i wydawnictwo Wiedza i Życie. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.

Zostaw komentarz