Wydarzenia w Turystyce

Ostatni moment na zgłoszenia do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki organizuje piątą edycję cieszącej się ogromną popularnością akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Można do niej dołączyć jeszcze do 26 sierpnia.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska kampania, która ma na celu zachęcenie Polaków do skorzystania z oferty turystycznej poza typowym sezonem wakacyjnym. Na początku października zazwyczaj pogoda jest wciąż bardzo dobra i nie ma powodu, by ośrodki turystyczne stały puste. POT kieruje więc swoją ofertę w stronę wszystkich restauratorów, menadżerów bazy turystycznej, instytucji kultury, przewoźników, wypożyczalni sprzętu sportowego i organizatorów imprez. W zamian za obniżenie na weekend 5-7 października 2018 cen na produkty i usługi turystyczne, Polska Organizacja Turystyczna proponuje szereg działań, które przyniosą zarówno przedsiębiorcom, jak i ich klientom, wymierny zysk. Odbyły się już cztery edycje akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” i można już zauważyć pozytywny wpływ na wydłużenie sezonu turystycznego i zainteresowanie Polaków aktywnym wypoczynkiem poza wakacjami.

Jakie korzyści może przynieść przedsiębiorcom przystąpienie do tego programu? 

– To dla Państwa firm szansa, by zaprezentować swoje najlepsze atuty i przekonać turystów do powrotu w innym terminie – mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

POT i Ministerstwo Sportu i Turystyki będą wspierać przedsiębiorców poprzez działania marketingowe w telewizji, Internecie i środkach transportu (m.in. filmy promocyjne w pociągach Pendolino i autobusach Polonus).

Jak przystąpić do akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”?

Zgłoszenia przedsiębiorcy mogą wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Tam też znajdują się szczegółowe informacji o kampanii oraz regulamin, instruktaż zgłaszania ofert i lista profitów, wynikających z przystąpienia do akcji.

Czy to się opłaca?

O tym, że warto zostać partnerem akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” świadczą liczby. W ostatniej wiosennej edycji akcji partnerami zostało 661 podmiotów które zaangażowały się w kampanię i zaoferowały swoje produkty oraz usługi w cenach obniżonych o 50 procent. Z akcji skorzystały ponad 132 tys. Polaków. W przeprowadzonym na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej badaniu, podczas czwartej edycji, aż 96 proc. partnerów wskazało, że widzi korzyści płynące z udziału w akcji, a 90 proc. zadeklarowało udział w kolejnych edycjach.

Rejestracja ruszyła 16 lipca i potrwa już tylko do 26 sierpnia. Sprzedaż ofert zacznie się od 19 września, a finał akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” zaplanowany jest na weekend od 5 do 7 października 2018.

Zarejestruj się na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl

O autorze

Sergiusz Pinkwart

Dziennikarz, podróżnik, pisarz.
Z wykształcenia muzyk klasyczny. Był szefem działu zagranicznego w magazynach Viva!, Gala i miesięczniku PANI. Autor kilkunastu książek, m.in. „Gambia. Kraina uśmiechu”, „Cień Kilimandżaro”, „Tata reporter” dla wydawnictw National Geographic, Albatros i Akapit-Press. Współpracuje z Polskim Radiem, TVP2 i TVN24. Jest przewodnikiem po Muzeum Narodowym w Warszawie.