Kierunki

Ostatnie godziny promocji Wizz Air

Wizz Air uruchamia pięć nowych połączeń z Wiednia do: Walencji (Hiszpania) Rzymu Fiumicino (Włochy), Valetty (Malta), Bari (Włochy) i Tel Awiwu (Izrael). Z tej okazji WIZZ ogłasza specjalną wyprzedaż biletów oferując 20% * promocję na loty na wszystkich 30. trasach dostępnych w siatce połączeń Wizz Air z/do Wiednia. Promocja obowiązuje do północy 14 czerwca 2018.

Obecnie, z 33. lotami tygodniowo, z Wiednia Wizz Air oferują pasażerom bilety dostępne już od 19,99 EUR ** na www.wizzair.com. W tym roku już ponad pół miliona miejsc WIZZ jest dostępnych w sprzedaży z / na lotnisko w Wiedniu, oferując nowe możliwości podróżowania, przyczyniając się do wzrostu lokalnej gospodarki, stymulując turystykę, jednocześnie wzmacniając partnerstwo biznesowe między krajami europejskimi. Z Polski do Wiednia Wizz Air oferuje cztery bezpośrednie połączenia tygodniowo z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku (poniedziałek, środa, piątek, niedziela).

Z dumą świętujemy otwarcie nowej bazy WIZZ w Austrii na lotnisku w Wiedniu. Pierwsze loty Wizz Air z Wiednia rozpoczęły się w kwietniu, a teraz rozpoczynamy kolejne 5 nowych tras – powiedział George Michalopoulos, Członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air na konferencji prasowej w Wiedniu.

* 20% zniżki dotyczy taryf, w tym podatków i opłat nieobowiązkowych, ale z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Promocja obowiązuje do 23.59 CET 14.06.2018 w przypadku nowej rezerwacji lotów z i do Wiednia. Zniżka dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ.

** bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi, cena przed rabatem

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.