Hotele&Gastronomia Kierunki

„Pod gruszą” za pół ceny

Piątą edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizuje Polska Organizacja Turystyczna. Kolejny już „weekend za pół ceny” został zaplanowany w dniach 5-7 października 2018. Pełna lista Partnerów zostanie zaprezentowana 19 września 2018.

Do zgłaszania obiektów agroturystycznych, gastronomicznych i rozmaitych atrakcji funkcjonujących na obszarach wiejskich zachęca Ministerstwo rolnictwa. „Zainteresowani powinni do 26 sierpnia 2018 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow„.
„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, to popularna ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści korzystają z nich w obniżonych cenach. W ramach współpracy uczestnicy oferują zniżki na produkty i usługi turystyczne świadczone w ramach swojej działalności. Informacja o nich jest zamieszczana na stronie poświęconej wydarzeniu.

Źródło: www.kurier.pap.pl. Więcej na: https://polskazobaczwiecej.pl/

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.