Transport

PolskiBus pojedzie za 10 zł.

PolskiBus.com wprowadza nową ofertę dla podróżujących na trasie Wrocław-Kraków. Każdy bilet na połączenia od poniedziałku do czwartku w ramach linii P14 i G14 zakupiony z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem będzie dostępny w cenie 10 zł.

Pasażerowie mają do dyspozycji 17 kursów dziennie w każdą stronę. Oferta dotyczy podróży realizowanych od poniedziałku, 17 października. Bilety można rezerwować już teraz na www.polskibus.com.

– Wprowadzamy prawdziwą rewolucję cenową i po raz kolejny wyznaczamy trendy na rynku przewozów pasażerskich! „Strzał w 10” to nasza najnowsza propozycja skierowana między innymi do pasażerów, którzy regularnie korzystają z połączeń pomiędzy Wrocławiem a Krakowem. Już teraz zachęcamy do rezerwowania podróży w bezkonkurencyjnych cenach na stronie www.PolskiBus.com – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Oferta ma charakter limitowany i obowiązuje do 30 listopada. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich połączeń realizowanych od poniedziałku do czwartku na trasie Wrocław – Kraków w ramach linii P14 oraz G14, co daje łącznie 17 kursów dziennie w każdą stronę. Stała cena 10 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej jest dostępna dla wszystkich Pasażerów pod warunkiem, że bilet zostanie zakupiony przynajmniej dobę przed podróżą. W przypadku zakupu biletu z mniejszym wyprzedzeniem Pasażerów będzie obowiązywała stała cena 15 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Ceny te nie obejmują połączeń realizowanych w weekend.

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Harpers Bazaar. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.