Kierunki

Promocyjne ceny Swiss Travel Pass.

Od 11 listopada do 11 grudnia 2021 r. odwiedzający Szwajcarię mogą skorzystać z niższych cen Swiss Travel Pass i Swiss Travel Pass Flex.

​Od 11 listopada do 11 grudnia 2021 r. odwiedzający Szwajcarię mogą skorzystać z niższych cen Swiss Travel Pass i Swiss Travel Pass Flex.

Karnety są dostępne 25% taniej. Kupując karnet w tym roku można będzie zwiedzić Szwajcarię pociągiem, autobusem i statkiem w przyszłym roku. Pierwszy dzień ważności można wybrać do 11 miesięcy od daty wystawienia. Karnet można anulować bezpłatnie do 1 dnia przed wylotem.

Karnety zakupione w ramach promocji można anulować do jednego dnia przed wylotem. Promocja obejmuje wszystkie Swiss Travel Pass (Flex) w 1. i 2. klasie. Promocja nie obejmuje karty Swiss Half Fare Card.

Promocyjne ceny również od 1 stycznia 2022 roku

Na przyszły rok zaplanowana została obniżka cen Swiss Travel Pass i Swiss Travel Pass Flex 8 dni i 15 dni średnio o 20% (w tym ceny netto).
Wprowadzony zostanie 6-dniowy Swiss Travel Pass i Swiss Travel Pass Flex oraz zwiększą się zniżki na karnety młodzieżowe (z 15% do 30%). Na przykład za 8-dniowy bilet Swiss Travel Pass Youth w drugiej klasie od 2022 roku zapłacimy 276 CHF zamiast 357 CHF.
Uprawnienia zostaną dostosowane do przepustek młodzieżowych: do 24,99 lat.

Fot.: https://www.mystsnet.com/

Więcej na: https://www.mystsnet.com/en/information/

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.