Wydarzenia w Turystyce

Ruszył Ranking Podziemi Turystycznych w Polsce

Wystartował pierwszy ranking podziemi turystycznych

Wystartował pierwszy Ranking Podziemi Turystycznych. Można głosować na obiekty spośród 55 najciekawszych podziemnych atrakcji w Polsce.

Głosujący wybiorą 15 laureatów spośród podziemi, sztolni, kopalni, jaskiń czy obiektów militarnych do których warto wejść, by zobaczyć jak ciekawy i różnorodny jest świat, nie tylko na powierzchni ale także pod ziemią. Ranking Podziemi Turystycznych ma prosty i przejrzysty system oddawania głosów. Głosujący zaznacza 1 spośród 55 prezentowanych obiektów i naciska przycisk „głosuj”. Wynik pojawia się natychmiast. Suma głosów na dzień 30 września godz. 23.59 wskaże 15 obiektów z największą ilością głosów w kolejności ilości zdobytych głosów.

Ranking ma na celu zachęcenie do wskazania tego ulubionego i wyjątkowego obiektu, oraz uświadomienie turystom, jak wiele nasz kraj ma do zaoferowania także poza sezonem, jesienią a nawet w zimie.

Głosować można na stronie Klubu Podróżników Śródziemie.

Grafika: Klub Podróżników Śródziemie

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Harpers Bazaar. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.