Transport

Ryanair: 23 nowe trasy i nowy rozkład lotów z Polski na lato 2021

trasy z Polski Ryanair

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły rozszerzony rozkład lotów z Polski na lato 2021. Ryanair będzie wykonywał ponad 700 lotów tygodniowo na 240 trasach, w tym 23 nowe trasy z Polski m. in. do Chorwacji, Grecji i Włoch.

-Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Polski na lato 2021, obejmujący ponad 700 lotów tygodniowo na 240 trasach, w tym 23 nowych do popularncyh miejsc docelowych mówi Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz – jednej z linii w ramach Grupy Ryanair. Dodaje, że polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie przesunąć termin podróży w ramach 0 zł opłaty za zmianę do końca października 2021 r.

Nowe trasy Ryanaira z Polski

Wśród 23 nowych tras uruchomionych w okresie lato 2021 będzie 7 nowych połączeń lotniczych Ryanair z Warszawy – Modlin do: Katanii, Zadaru, Koszyc, Pragi, na Rodos, Bari i Zakynthos. Z Wrocławia Ryanair uruchomił 4 nowe połączenia lotnicze do: Zadaru, Lwowa, Olsztyna-Mazury i na Korfu. Z Krakowa uruchomiono 2 trasy: na Santorini i Korfu, a z Gdańska 4 nowe połączenia lotnicze na: Santorini, do Zadaru, Chanii i Billund. Z Poznania będzie można skorzystać z 4 nowych tras linii Ryanair do: Wenecji T., Birmingham, Puli i Lwowa, a z Katowic są nowe trasy do Trapani i Oslo.

Zdaniem przedstawicieli linii lotniczych Ryanair, nowy, rozszerzony , letni rozkład lotów pomoże pobudzić turystykę w Polsce, ponieważ programy szczepień będą kontynuowane, a Europa ponownie otworzy się przed sezonem letnich wakacji.  

Promocyjne ceny biletów Ryanair

Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października br. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do piątku 23 kwietnia do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz – informuje M. Kaczmarzyk, prezes Buzz.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.