Transport

Ryanair: loty z Warszawy na Teneryfę – będzie ich więcej

Ryanair Loty

Latem 2021 Ryanair zwiększy częstotliwość lotów z Warszawy – Modlina na Teneryfę. W szczytowych miesiącach sezonu letniego przewoźnik będzie latać na tę piękną i popularną wyspę na Atlantyku 3 razy w tygodniu.

Pasażerowie, którzy dokonają rezerwacji lotu do 31 marca 2021 r. mogą zaplanować letnią podróż rezerwując loty w najniższych cenach z opcją „0 zł za zmianę”.

Z okazji uruchomienia dodatkowych lotów na Teneryfę, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż od maja 2021 r. w cenie od 169 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do czwartku 11 marca br. do północy.

Ryanair z przyjemnością ogłasza jeszcze więcej lotów z Warszawy-Modlin na Teneryfę na lato 2021. Mając na uwadze, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty podróży w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych przed 31 marca 2021 r. – mówi Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach. – Klienci mogą rezerwować loty na zasłużone wakacje, wiedząc, że jeśli będą musieli przełożyć podróż, mogą to zrobić z opcją „0 zł za zmianę” dwukrotnie do końca października 2021 r. – dodaje.

Z okazji uruchomienia dodatkowych lotów na Teneryfę, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 169 zł na podróż od maja 2021 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do czwartku 11 marca br. do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz – informuje dyrektor O. Pawlonka z Ryanair.

W nadchodzących miesiącach prawdopodobnie wzrośnie ruch turystyczny w związku z coraz bardziej zaawansowanym programami szczepień. Z tego powodu linie lotnicze Ryanair zdecydowały się na zwiększenie liczby lotów z Warszawy w okresie wakacyjnym.

(wyk. mat. Ryanair)

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.