Transport

Ryanair: nowe loty do Lwowa

Ryanair

Od lipca br. linie lotnicze Ryanair uruchamiają dwa nowe loty do Lwowa z Poznania i Wrocławia. Obie trasy staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanair z Polski w 2021. 

Loty do Lwowa z Poznania będą odbywać się dwa razy w tygodniu, a loty do Lwowa z Wrocławia trzy razy w tygodniu. Bilety można rezerwować w promocyjnej cenie z opcją 0 zł za zmianę rezerwacji.

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia z powodu pandemii Covid-19, klienci mogą teraz rezerwować loty wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie, aż do 31 października br. w ramach zero złotych opłaty za zmianę – mówi Jason McGuinness, dyrektor handlowy Ryanaira. Dodaje, że rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com i w określonych terminach promocji.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.