Transport

Ryanair: nowe połączenia lotnicze z Polski

Ryanair

Od 2 lipca 2021 r. Linie Lotnicze Ryanair wprowadzają nowe trasy z Polski. Trzy zagraniczne połączenia lotnicze do: Wielkiej Brytanii, Norwegii i Czech i jedno krajowe w Polsce.

Loty do Wielkiej Brytanii na trasie Poznań – Birmingham będą odbywać się 2 razy w tygodniu. Loty do Czech z lotniska Warszawa – Modlin – do Pragi będą także 2 razy w tygodniu. Natomiast loty do Norwegii na trasie Katowice – Olso będą odbywać się 4 razy w tygodniu.

Loty z Wrocławia

Ryanair uruchomi także dodatkowe jedno krajowe połączenie lotnicze na trasie Wrocław – Olsztyn Mazury. Loty będą odbywać się 2 razy w tygodniu.

Promocyjne ceny biletów Ryanair

Na w/w loty od 2 lipca 2021 r., które staną się stałą częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira, już można rezerwować bilety w najniższej cenie od 113 zł na podróż do października 2021 r. z możliwością zmiany rezerwacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Cieszymy się z ogłoszenia 4 nowych tras. Nowe połączenia staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie, aż do 31 października 2021 r. w ramach zero złotych opłaty za zmianę – mówi Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu  Ryanaira w Europie Środkowo-WschodniejZ okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 113 zł na loty do końca października 2021 r. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli 21 marca 2021 r. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz – dodaje.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.