Transport

Ryanair obniża ceny do Aten

Ryanair wprowadził wielką wyprzedaż biletów do Aten z 15% zniżką na podróż od 8 czerwca do 15 lipca 2016 r.

Bilety do Aten w obniżonych cenach dostępne są w Polsce, Belgii, Irlandii, Niemczech, Rumunii, Słowacji i Włoszech, a także na Cyprze, Węgrzech oraz Malcie do wtorku 24 maja do północy.

– Ryanair stale rozwija połączenia do Grecji. Aby dodatkowo uczcić wzrosty na trasie do Aten wprowadzamy wielką wyprzedaż biletów z 15% zniżką na podróż od 8 czerwca do 15 lipca. Bilety dostępne są w Polsce, Belgii, Irlandii, Niemczech, Rumunii, Słowacji i Włoszech, a także na Cyprze, Węgrzech oraz Malcie do wtorku 24 maja do północy na www.ryanair.com. Zachęcamy polskich pasażerów do dokonania rezerwacji już dziś, wyprzedaż kończy się we wtorek 24 maja o północy – powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanair.

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Podróże. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic i wydawnictwo Wiedza i Życie. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.