Transport

Ryanair obsłużył w maju 9,5 mln podróżnych

Ryanair opublikował majowe statystki. Według nich ruch pasażerski wzrósł o 16% do 9,5 mln klientów, współczynnik wypełnienia miejsc wzrósł o 7 punktów procentowych do 92%, a roczny ruch pasażerski wzrósł o 13% do 93,1 mln klientów.

– W maju ruch pasażerski Ryanair wzrósł o 16% do 9,5 mln klientów, a współczynnik wypełnienia wzrósł o 7 punktów procentowych do 92%, za sprawą naszych najniższych cen, a także dzięki wdrażaniu programu ulepszania obsługi klienta „Always getting better” (AGB), który jest ogromnym sukcesem firmy i przewyższył nasze oczekiwania. Dzięki wprowadzonym zmianom wskaźnik wypełnienia samolotów znacząco wzrósł przy zwiększonym oferowaniu w sezonie zimowym – powiedział Kenny Jacobs, Dyrektor Marketingu (CMO) z linii lotniczej Ryanair.

Z nowymi połączeniami, zwiększoną częstotliwością lotów, ofercie Business Plus i Family Extra Ryanair dostarcza znacznie więcej niż niskie ceny biletów na każdym rynku, na którym działamy. W 2015 roku klienci mogą spodziewać się dalszych udoskonaleń serwisu, jaki wprowadzimy w ramach naszego programu AGB, który zawiera nową stronę internetową oraz aplikację mobilną, nowe wnętrza kabiny, nowe mundury załogi pokładowej i nowe menu, obniżone opłaty lotniskowe, a także nowe funkcje cyfrowe takie jak: opcja „hold the fare” i funkcja porównywania cen oraz dostępność do obszernych informacji na temat destynacji do których latamy.”

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Podróże. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic i wydawnictwo Wiedza i Życie. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.

Zostaw komentarz