Transport

Ryanair uruchamia nowe loty z Polski

Ryanair

Od lipca 2021 r. linie lotnicze Ryanair uruchamiają nowe loty z Polski na: Kretę, Santorini, Barii, Zakynthos oraz do: Katanii, Zadaru, Kopenhagi i Haugesund. Linie wprowadzają także dodatkowe loty do: Hamburga, Goteborga, Pafos, Burgas, Podgoricy, Billund i na Majorkę.

10 nowych tras i dodatkowe loty linii Ryanair staną się, od lipca br., stałą częścią letniego rozkładu lotów przewoźnika z Polski. 

Nowe loty z Polski

Nowe loty z Polski będą uruchomione w okresie letnim z lotniska Warszawa-Modlin na Zakynthos, do Bari, Katanii i Zadaru. Loty na Zakynthos, do Zadaru i Katanii będą odbywać się 2 razy w tygodniu. Natomiast 4 razy w tygodniu Ryanair będzie latać do Bari.

Zostaną uruchomione także loty z Gdańska: na Kretę i Santorini (2 razy w tygodniu), do Kopenhagi (6 razy w tygodniu), do Hamburga (5 razy tygodniowo) oraz do Zadaru (2 razy w tygodniu).

Ryanair uruchamia także nowe połączenie lotnicze z Wrocławia do Zadaru. Samoloty linii Ryanair będą latać na tej trasie 2 razy w tygodniu.

Więcej lotów latem

W okresie letnim Ryanair uruchomi także więcej połączeń lotniczych na trasach: Gdańsk – Hamburg, Gdańsk – Goteborg, Katowice – Pafos, Katowice – Burgas, Kraków – Podgorica, Kraków – Pafos, Kraków – Billund, a także na trasach Warszawa – Modlin – Pafos, Warszawa – Modlin – Burgas.

-Cieszymy się z ogłoszenia ponad 100 tys. dodatkowych miejsc, 10 nowych tras oraz zwiększenia częstotliwości lotów na najpopularniejszych kierunkach. Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu br. i staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021 – mówi Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach.

Promocyjne ceny biletów Ryanair

Obecnie można zarezerwować bilety na loty z Polski z Gdańska na Kretę i na Santorinii oraz z Warszawy na Majorkę w najniższej cenie (jak podkreśla przewoźnik) z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji. Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do października 2021 r. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do czwartku 8 kwietnia 2021 r. i tylko na stronie: www.ryanair.com  

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października br. w ramach zero złotych opłaty za zmianę – komentuje dyr. Pawlonka z Ryanair. – Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w promocyjnej cenie na loty do końca października br. – dodaje.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.