Transport

Ryanair uruchamia loty z Wrocławia do Zadaru

loty z Wrpcławia do Zadaru

Linia Lotnicza Ryanair uruchamia loty z Wrocławia do Zadaru w Chorwacji. Loty będą odbywać się 2 razy w tygodniu, począwszy od maja 2020 r. Nowe połączenie lotnicze  będzie funkcjonować do października 2020 r., w ramach letniego rozkładu lotów z Wrocławia.

– Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia do Zadaru. Połączenie uruchomimy w maju. Stanie się ono częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia. Loty z Wrocławia do Zadaru będziemy realizować dwa razy w tygodniu. Pasażerowie mogą zarezerwować je aż do października 2020 r – mówi Olga Pawlonka z Ryanaira.

– Nowe połączenie do Zadaru, to kolejna odpowiedz Ryanaira na potrzeby naszych pasażerów. Z roku na rok coraz chętniej korzystają oni z niskokosztowych połączeń na południe Europy, podczas swoich wakacji lub wypoczynku w długi weekend – twierdzi Dariusz Kuś, prezes zarządu Portu Lotniczego Wrocław SA. – Chorwacki kierunek doskonale uzupełnia bogatą ofertę przewoźnika i z pewnością zyska dużą popularność – dodaje.

Tanie bilety na loty z Wrocławia do Zadaru

Pasażerowie i turyści już mogą zarezerwować loty z Wrocławia do Zadaru. Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził promocyjne ceny. Do 13 maja br., tj. do najbliższego piątku, na loty w maju i w czerwcu br. na tym kierunku, bilety można nabyć już od 95 zł. Warto pamiętać, że rezerwacji lotów z Wrocławia do Zadaru w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.