Wydarzenia w Turystyce

Senses of South America

Rejestracja na największe w historii polskiej turystyki spotkanie z Ameryką Południową – Senses of South America – już od 28 września! Dla aktywnych Uczestników fam tripy do Ameryki Południowej!


Trwa przyjmowanie zgłoszeń udziału w workshopie Senses of South America!
To pionierskie i pełne atrakcji wydarzenie on-line odbędzie się w terminie od 28 września do 1 października 2021 r. Trwają obecnie zapisy na to networkingowe spotkanie profesjonalistów z branży turystycznej dotyczące Ameryki Południowej. Zainteresowani tematem przedstawiciele organizatorów turystyki z Polski mogą zarejestrować się na Senses of South America pod poniższym linkiem:
https://sensesofsouthamerica.com/participate/
Dla aktywnych Uczestników workshopu do wygrania mnóstwo ciekawych nagród i wyjazdów do Ameryki Południowej!


Więcej informacji na temat Senses of South America można znaleźć w mediach społecznościowych:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/senses-of-south-america
Instagram: instagram.com/sensesofsouthamerica/
Facebook: https://www.facebook.com/sensesofsouthamerica
Zapraszamy serdecznie do zapisów i aktywnego uczestnictwa w tym interesującym wydarzeniu!

Senses of South America; Pure Travel Group; Golden Galapagos Cruises; Turystyczna Organizacja Otwarta; Krakowska Izba Turystyki

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.