Biura Podróży

SITE Poland na Targach IMEX we Frankfurcie

Targi IMEX odbywające się we Frankfurcie to jedno z najważniejszych wydarzeń branży spotkań. W tym roku SITE Poland wspólnie z Poland Convention Bureau i Polską Organizacją Turystyczną zorganizowało na polskim stoisku spotkanie w formule „Happy Hour” dla nabywców usług MICE i partnerów z całego świata.

Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów, a polskie stoisko odwiedzili m.in.: zarząd SITE Global, członkowie SITE i nabywcy usług z całego świata, partnerzy i przedstawiciele mediów.
„Członkowie SITE Poland wyróżniali się biało-czerwonymi kwiatowymi ozdobami – relacjonuje Grażyna Grot-Duziak – Wiceprezes SITE Poland. Przygotowaliśmy dla gości wiele niespodzianek kulinarnych, a także loterię fantową. Pyszne polskie przekąski, nalewki i słodycze zyskały wielkie uznanie odwiedzających. Naszym wspólnym celem było zaprezentowanie Polski jako kraju, z którym warto współpracować. Nasz rodzimy rynek jest postrzegany jako atrakcyjny, przyjazny, innowacyjny i profesjonalny.

To był bardzo aktywny czas dla przedstawicieli SITE Poland. Stoisko narodowe Rwandy gościło nas na oficjalnym launchu nowej inicjatywy SITE Global – Bangkok Manifesto, o której już niebawem będziemy informować szerzej. Nasi koledzy z SITE Germany zgodnie z własną tradycją zorganizowali przyjęcie dla członków stowarzyszenia w stylu bawarskim. Szukaliśmy inspiracji na nasze kolejne wyprawy incentive, szkoliliśmy się i przeprowadziliśmy setki rozmów z branżowymi kolegami z całego świata, nawiązując przy tym nowe i ciekawe znajomości.”

O autorze

Grzegorz Micuła

Dziennikarz, podróżnik, fotograf, przewodnik i licencjonowany pilot wycieczek. Autor ponad trzydziestu przewodników m.in. po Cyprze, Balearach, Szwecji, Tunezji, Wilnie, Ukrainie i Polsce. Pracował m.in. dla miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, Obieżyświat, VIP, Kaleidoscope, Magazyn All Inclusive.