Kierunki

SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck – świetny pomysł na zimowe wakacje

stubai

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck pozwala łączyć kulturę i rozrywkę w historycznym mieście z relaksem w basenach oraz jazdą na nartach na lodowcu. 

Unikalny na skalę światową wielofunkcyjny karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck pozwala się cieszyć zarówno muzeami i zabytkami jak i wieloma kilometrami doskonale przygotowanych tras narciarskich na najsłynniejszym austriackim lodowcu i w Dolinie Stubai.

Nie trzeba planować, wystarczy skorzystać spontanicznie z oferty i cieszyć się zimowymi wakacjami z licznymi korzyściami SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck. Karnet to nie tylko kolejna karta wstępu, ale klucz do wakacji all-inclusive i idealny towarzysz podróży do serca Tyrolu. W sumie karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck obejmuje 40 usług: od wysokogórskich przeżyć po ciekawe oferty lifestylowe w mieście. 

Z karnetem goście mają dostęp do 13 terenów narciarskich z 291 km tras zjazdowych i 48 km tras narciarskich, w tym 8 z nocną jazdą na nartach lub saneczkarstwem, 22 oferty lifestylowe, kulturalne i krajoznawcze, 3 baseny oraz skibusy i Hop-on Hop-off Bus Sightseer. Mogą również skorzystać z dobrych połączeń komunikacyjnych między miastem Innsbruck a okolicznymi terenami narciarskimi. 

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck zapewnia wszystko, czego fani sportu mogą sobie życzyć. W okolicach Innsbrucku jest prawie 300 km tras na 13 terenach narciarskich, w tym na lodowcu z gwarancją śniegu. Są tu prawdziwe wyzwania, takie jak stroma trasa narciarska na Hafelekar. Można cieszyć się kąpielą w raju kąpielowym StuBay lub w centrum rekreacyjnym Neustift oraz na krytym basenie Axams.

Dla małych i dużych gości karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck otwiera drzwi do wielu radosnych przeżyć wakacyjnych. Niemal nieograniczona jazda na nartach, do tego wieczorny tor saneczkowy, wizyta w Alpenzoo w Innsbrucku, spektakularna wycieczka na stadion skoczni Bergisel z widokiem ze Starthaus na skocznię narciarską i całe miasto Innsbruck lub fascynujące odkrycia akustyczne w Centrum Nauki Audioversum.

Oprócz urozmaiconej zabawy na nartach karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck ma jeszcze więcej zaoferowania. Od renesansowego zamku Ambras Innsbruck ze zbiorami dzieł sztuki i zbrojowniami, poprzez cesarski pałac Hofburg, muzeum Złoty Dach i wiele innych muzeów w Innsbrucku, aż do światowej sławy Świat Kryształów Swarovskiego w pobliskim Wattens – karnet zapewnia program rekreacyjny, który uszczęśliwi każdego turystę. 

Karnet zapewnia idealną ofertę mobilności, dzięki czemu do licznych atrakcji można dotrzeć w spokojny i nieskomplikowany sposób. W cenę wliczone są autobusy dla narciarzy w dolinie Stubai, Innsbrucku i okolicy oraz w Wipptal zapewniające trasy pozwalające dotrzeć do terenów narciarskich. Idealnym uzupełnieniem tego jest Sightseer, połączenie autobusowe hop-on-hop-off do prawie wszystkich zabytków i atrakcji w Innsbrucku, oferowane codziennie w 40-minutowych odstępach od godziny 9:55 do 15:55.

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck jest dostępny w kasach 13 kolejek górskich uczestniczących w programie, w Informacji Turystycznej Innsbruck/Burggraben oraz
w hotelach uczestniczących w programie. Jest ważny od 1 października 2021 do 8 maja 2022 przez okres od 2 do 21 dni. Ceny zaczynają się od 117 euro dla dorosłych za dwa dni. Dzieci urodzone w 2014 roku lub później mogą dołączyć bezpłatnie, jeśli towarzyszy im płacący rodzic. W tym roku istnieje również możliwość rezerwacji karnetu SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck online. Karnety są wysyłane pocztą.

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Harpers Bazaar. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.