Wydarzenia w Turystyce

Słowenia: odbyły się wirtualne targi turystyczne 3D

słowenia zorganizowała wirtualne targi

Słowenia przygotowała dla profesjonalistów z branży turystycznej wirtualne targi 3D z przedstawicielami Węgier, Polski, Czech i Słowacji.

Pomimo niepewności obecnej sytuacji w turystyce, Słowenia pozostaje krajem zielonym, idealnym wyborem dla każdego, kto chce odpocząć na łonie natury lub cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, odkrywać zabytki przyrody i kultury, skosztować lokalnej kuchni i cieszyć się autentycznymi pięciogwiazdkowymi doświadczeniami – zapowiadali organizatorzy wirtualnych targów turystycznych ifeelsLOVEniaB2B, które odbyły się 16 grudnia 2020 z przedstawicielami Węgier, Polski, Czech i Słowacji.

Podczas wirtualnych targów w 3D, w specjalnie zaprojektowanym wirtualnym pawilonie, ponad 30 wystawców spotkało się z przedstawicielami biur podróży i mediów turystycznych. Podczas wirtualnych targów dla profesjonalistów z branży turystycznej przygotowano konferencje, prezentacje produktów turystycznych Słowenii, a także spotkania B2B ze słoweńskimi dostawcami usług turystycznych. Można było spotkać także znajomych z branży, i jak na tradycyjnych targach, zamienić kilka słów telefonicznie lub na czacie. Bardzo wygodna była funkcja wymiany wizytówek. Zapełniony wizytownik z kontaktami można było następnie jednym kliknięciem ściągnąć w pdfie. Na gościach odwiedzających targi i wystawcach robił rozmach projektu i smaczki – jak piękny widok na słoweńską dolinę z tarasu czy zeppelin ifeelsLOVEnia latający nad budynkiem targowym.

Redakcja Read&Fly Magazine uczestniczyła w targach ifeelsLOVEniaB2B, a tak wyglądał pawilon wystawienniczy 3D z perspektywy uczestnika.

słowenia zorganizowała wirtualne targi
słowenia zorganizowała wirtualne targi
słowenia zorganizowała wirtualne targi

Słowenia (Visit sLOVEnia) to przyjazny, kompaktowy kraj z bogactwem przyrody, lasów, gór i ciepłego Adriatyku. Bliskość i dostępność dla turystów sprawia, że jest to niezwykle zróżnicowana i ciekawa destynacja, którą można poznawać, odwiedzając historyczne miasta, potężne zamki, jaskinie, jeziora, ośrodki narciarskie czy wybrzeże. Słowenia: miejsce na pięciogwiazdkowe przeżycia – to wizja destynacji turystycznej postrzegana i realizowana przez Slovenian Tourist Board, centralną agencję promocji turystyki. Turystyka jest jedną z najbardziej obiecujących i odnoszących największe sukcesy gałęzi gospodarki słoweńskiej.

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Harpers Bazaar. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.