Wydarzenia w Turystyce

Targi Retro Motor Show 2019 w Poznaniu

25 października br. w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczął się Retro Motor Show 2019. Targi potrwają do 27 października.

Podczas jesiennego weekendu można obejrzeć na żywo unikalne zabytkowe auta, a także youngtimery, które dawniej można było podziwiać jedynie w prasie i na plakatach. Przy okazji targów odbywa się także giełda zabytkowych, klasycznych samochodów. Można na niej kupić swoje wymarzone, niepowtarzalne auto.

Na targach Retro Motor Show 2019 w Poznaniu nie zabrakło także stoiska Klubu Zabytkowych Mercedesów. Można na nim zobaczyć ekspozycję niszowych aut z gwiazdą m.in. W21 z lat 30. ubiegłego stulecia, a także bogaty przekrój powojennych modeli m .in. powojenny kabriolet  W 191, pojazdy z rodziny Pontonów, W105 i W 180, ekskluzywne coupe i kabriolet W 188, a także roadstery W 121.

Na targach można także obejrzeć nowości i zapoznać się z kierunkiem rozwoju przyszłych samochodów Mercedes-Benz. Firma prezentuje także najnowszy samochód z napędem elektrycznym EQC.

Imprezy, targi i wydarzenia artystyczne coraz liczniej organizowane w Polsce przyciągają nie tylko turystów do naszego kraju. Kuszą ciekawostkami Polaków i zachęcają do podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Targi Retro Motor Show 2019 w Poznaniu odbywają się w pawilonach: 5, 5A, 6, 7A, 8, 8A, przy ul. Głogowskiej 14. Jednorazowy bilet na targi kosztuje 28 zł a bilet rodzinny 21 zł. Cena z parkingiem wynosi 45 zł.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.