Hotele&Gastronomia

Travel Advance przedstawicielem resortu w Tajlandii

travel advance

Położony na największej tajlandzkiej wyspie hotel Angsana Laguna Phuket, postanowił otworzyć drzwi na Europę Środkową. O promocję zadba Travel Advance.

Hotel Angsana Laguna Phuket od października 2019 na rynku polskim i czeskim jest reprezentowany przez firmę Travel Advance. Luksusowy pięciogwiazdkowy ośrodek położony jest nad zatoką Bang Tao w północno-zachodniej części wyspy. Dysponuje 399 apartamentami, idealnymi na luksusowe wakacje w gronie rodziny lub znajomych.

Konferencja albo wesele

Ośrodek posiada również bogate zaplecze dla turystyki kongresowej, oferując udogodnienia dla imprez firmowych i konferencji, a także do organizacji przyjęć weselnych. Strefa wellness i niekończące się możliwości dodatkowych atrakcji: żeglarstwo, jazda konna, romantyczne kolacje na plaży lub lekcje gotowania typowych tajskich potraw.

Travel Advance zapewni zbudowanie relacji z partnerami biznesowymi w Czechach i Polsce, a także zajmie się obsługą resortu od strony PR (social media, prasa).

Fot.: www.angsana.com

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.