Biura Podróży Kierunki

Wakacje w Polsce – ITAKA rozpoczęła sprzedaż nowej oferty: Polskie Lato

Itaka wprowadziła na rynek nową ofertę wyjazdową. Produkt o nazwie Polskie lato  jest już dostępny. Dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w kraju biuro przygotowało  ok. 60 hoteli. Itaka zapowiada także wprowadzenie szerokiej oferty wakacji zagranicznych z dojazdem własnym.

W dobie panującej pandemii biura turystyczne wprowadzają nowe oferty i rozszerzają te, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się wakacje w Polsce i wakacje z dojazdem własnym.  W związku z tym ITAKA rozpoczęła sprzedaż nowej ofert, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

Przygotowaliśmy wyselekcjonowane hotele w Polsce w najpiękniejszych regionach kraju. Zarówno w znanych kurortach, jak i kameralnych miejscowościach w ciekawych turystycznie zakątkach kraju. To dopiero początek. Oferta pozyskana w krótkim czasie kontraktowania będzie  sukcesywnie wzbogacana o nowe obiekty – zapowiada Piotr Henicz, wiceprezes Biura Podróży Itaka.

Wakacje w Polsce

Największe polskie biuro podróży Itaka oferuje swoim klientom hotele zróżnicowane pod względem kategoryzacji i typologii.  Są w śród nich zarówno  najmodniejsze resorty na wybrzeżu,  górskie pensjonaty, a także obiekty uzdrowiskowe.  Nowy produkt stanowi także alternatywę dla klientów Itaki, którzy z różnych powodów nie skorzystają tego lata z wyjazdów zagranicznych. Z oferty Polskie Lato będą mogli także skorzystać klienci, którzy już zrezygnowali z tegorocznych wyjazdów i oczekują na zwrot  wpłaconych środków po 180 dniach.
Prezes Henicz zapowiada, że już wkrótce pojawią się także nowe propozycje na dojazd własny: do Czech,  Słowacji, na Węgry i do wielu innych destynacji.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.