Kierunki Testujemy Transport

Warsaw Quest i inne atrakcje

Test Warsaw Quest podpowie jakim typem turysty jesteś. Ten sposób na poznawanie miasta skierowany jest nie tylko do turystów, lecz także do samych warszawiaków. Warto też skorzystać z Biletu Turysty i wakacyjnych rabatów.

Aby sprawdzić swoje siły w Warsaw Quest wystarczy wejść na stronę: www.warsawtour.pl, rozwiązać test i przekonać się, która z warszawskich legendarnych postaci pasuje do nas najbardziej. Potem z listą „quests” można ruszać w miasto. „Jeśli nie skakałeś jeszcze na trampolinach na bulwarach, nie wiesz, gdzie jeździ kolejka grawitacyjna lub nie byłeś w Fotoplastykonie, to czas to zmienić” – twierdzą warszawscy urzędnicy.

Dzięki współpracy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Kolei Mazowieckich dostępna jest również oferta Bilet Turysty i możliwość uczestniczenia w akcji promocyjnej „Słoneczny wysyp rabatowy”. Z oferty Bilet Turysty można korzystać do 31 sierpnia 2018. Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich (nie dotyczy pociągu Słoneczny) przez trzy dowolnie wybrane dni – od Skierniewic po Drzewicę. Cena biletu (wg taryfy normalnej) – 67,00 złotych. Kupiony po 22. sierpnia 2018 zachowa ważność do 31. sierpnia 2018. Więcej na: https://www.mazowieckie.com.pl

Fot.: http://warsawtour.pl

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.