Kierunki Wydarzenia w Turystyce

Wędrówki „ścieżkami życzeń“ nad Mozelą

Mottem tegorocznych jesiennych wędrówek dla smakoszy „ścieżkami życzeń“  nad Mozelą jest „wino i kulinaria“. Zakątki smaków są nieodłącznym elementem 24. wybranych tras dla spacerowiczów i wędrowców, którzy w 2018 roku mogą przemierzać je od 2. do 4. listopada.

Na trasach ścieżek życzeń” smakosze odnajdą rustykalne pikniki, małe winnice z wyszynkiem wina własnej produkcji i znane lokale serwujące wyborne wina z regionu Nadrenii-Palatynatu. Ekskluzywnie zaaranżowane pół- i całodniowe wycieczki oferują urozmaicony program, na miarę indywidualnych gustów i możliwości. Lokalni przewodnicy, sypiąc anegdotami jak z rękawa, poprowadzą do najpiękniejszych miejsc w Dolinie Mozeli, gwarantując udaną sportowo-kulinarną przygodę.

Więcej o „ścieżkach życzeń“ na: https://www.moselsteig.de/wuenschelrouten/ lub https://www.mosellandtouristik.de/en/wine-cuisine/. Informacje o Regionie Mozeli: https://www.mosellandtouristik.de/en/.

 

 

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.