Transport

Wizz Air : loty na Lanzarote z Wrocławia

WIzz Air : loty na Lanzarote

Od 22 grudnia 2021 Linie Lotnicze Wizz Air będą oferować cotygodniowe loty na Lanzarote (Wyspy Kanaryjskie) z Wrocławia. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Loty na Lanzarote z Wrocławia będą odbywać się w środy od 22 grudnia br. Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a ich ceny zaczynają się od 159zł.

 – Z wielką przyjemnością informujemy dziś o najnowszej trasie z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Połączenie Wizz Air z Portu Lotniczego Wrocław na Lanzarote rozszerza polską siatkę WIZZ i daje jeszcze więcej możliwości wszystkim pasażerom ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. – Wraz z Larnaką, Kutaisi, Reykjavikiem, Oslo czy Lanzarote, nasi pasażerowie podróżujący z Wrocławia mają obecnie szeroki wybór fantastycznych miejsc, do których mogą udać się na wymarzony urlop. Bilety na najnowsze połączenie i nie tylko, dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air – dodaje.

Loty na Lanzarot – Wyspy Kanaryjskie

Lanzarote to jedna z Wysp Kanaryjskich, położona na Oceanie Atlantyckim. Wyspa oferuje niezwykle różnorodny krajobraz. Dziedzictwo erupcji wulkanicznych to spektakularna sceneria formy i piękna. Oprócz wspaniałych krajobrazów wulkanicznych, Lanzarote zachwyci plażami ze złotym piaskiem i Przejrzystą wodą. Łagodny klimat sprawia, że wyspa jest idealnym miejscem na wakacje przez cały rok.

– Wyspy Kanaryjskie od zawsze były popularną destynacją wśród naszych pasażerów. Cieszymy się, że teraz pojawiła się możliwość, by polecieć tam z liniami Wizz Air również zimą i wczesną wiosną. Połączenie to będzie z pewnością miłą niespodzianką w nowym rozkładzie lotów – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Dodatkowe procedury higieny i bezpieczeństwa Wiz Air

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększyła czystość w samolocie.

Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m. in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.