Transport

Wizz Air – nowe loty z Polski do Grecji i Chorwacji

Wizz Air

W nadchodzące lato 2021 Wizz Air uruchomi 5 nowych tras. Będą to dodatkowe loty do Grecji: na wyspy Santorini i Kretę, a także do miast: Saloniki i Prewenza. Nowe loty do Chorwacji będą do miejscowości Split.

Nowe połączenia lotnicze będą uruchomione w czerwcu 2021 r. Od 13 czerwca br. Wizz Air będzie obsługiwać loty z Gdańska na Kretę do miasta Heraklion. Od 11 czerwca br. będą odbywać się nowe loty z Gdańska na Santorini. Tego samego dnia rozpoczną się loty z Warszawy do Salonik i loty z Krakowa do Splitu. Od 13 czerwca br. zostanie także uruchomione nowe połączenie lotnicze z Warszawy do Prewezy-Aktion. Wizz Air będzie obsługiwać wszystkie nowe wakacyjne trasy lotnicze dwa razy w tygodniu.

– Dziś z radością podkreślamy nasze silne zaangażowanie w Polsce, ogłaszając pięć nowych tras z Warszawy, Gdańska i Krakowa do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. Dodaje, że za sprawą wdrożonych przez Wizz Air dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie.

Już w ofercie bilety lotnicze Wizz Air na nowe kierunki

Bilety lotnicze na w/w kierunki są już dostępne w sprzedaży. Można je kupić w promocyjnych cenach od 179 zł za bilet w jedną stronę, włącznie z podatkami, opłatą administracyjną i innymi opłatami obowiązkowymi. Trzeba pamiętać, że w tej cenie jest tylko jeden bagaż podręczny o wymiarach max: 40x30x20cm. Walizka na kółkach oraz każda sztuka bagażu rejestrowanego wymaga dodatkowych opłat.

Promocyjne ceny biletów

Promocyjne ceny biletów Wizz Air na nowe kierunki dotyczą tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ.

Mapa kierunków Wizz

Linie lotnicze Wizz Air stworzyły nową mapę kierunków WIZZ. Jest ona stale uaktualniana, żeby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń Wizz można latać. Jest ona także źródłem informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.