Transport

Wizz Air uruchomił loty na Fuerteventurę z Lotniska Chopina

Loty na Fuerteventurę

Od dzisiaj, tj. od 24 września br. , Linie Lotnicze Wizz Air uruchomiły loty na Fuerteventurę z  Lotniska Chopina w Warszawie. Najnowsze połączenie WIZZ z Warszawy obsługiwane jest dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki.

-Z ogromną radością ogłaszamy dziś uruchomienie wyjątkowej, długo wyczekiwanej trasy WIZZ z Warszawy na Fuerteventura (Wyspy Kanaryjskie). Fuerteventura to niezwykle atrakcyjny kierunek. Swoją popularność wyspa zawdzięcza łagodnemu przez cały rok klimatowi oraz ośrodkom wczasowym przyjaznym rodzinom – mówi Paulina Goska, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. – Wraz z Teneryfą, Barceloną, Madrytem czy Alicante nasi pasażerowie podróżujący z Warszawy mają obecnie szeroki wybór słonecznych miejsc w Hiszpanii, do których mogą uciec przed zimową aurą. Bilety na nowe połączenia na Wyspy Kanaryjskie i nie tylko, dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ! – dodaje.

Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linie lotnicze Wizz Air wdrożyły dodatkowe procedury w zakresie higieny.

Interaktywna mapa planów podróży

Ponadto pasażerowie mogą korzystać z interaktywnej mapy planowania podróży, aby sprawdzić działające trasy i obowiązujące wytyczne dotyczące podróży do poszczególnych miejsc. Mapa oznaczona kolorami jest codziennie aktualizowana i przenosi użytkowników na stronę z informacjami o podróżach dla danego kraju, na której znajdują się odnośniki do witryn lokalnych władz, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie obowiązkowe formularze , które należy wypełnić przed podróżą.

Loty na Fuerteventurę z Lotniska Chopina

Bardzo nas cieszy kolejna po Teneryfie trasa uruchomiona na średniodystansowym i – co ważne – całorocznym kierunku wakacyjnym, jakim są Wyspy Kanaryjskie. Cały czas podejmujemy działania, by rozwijać trasy o podobnym profilu, gdzie nasi pasażerowie mogą cieszyć się słońcem przez cały rok – mówi Andrzej Klewiado, rzecznik Lotniska Chopina.

Wizz Flex

Dodając WIZZ Flex do rezerwacji, pasażerowie mogą być pewni, że jeśli zmienią się okoliczności lub po prostu zechcą podróżować w innym terminie lub do innego miejsca docelowego, mogą zmienić rezerwację na dowolnie wybrany lot WIZZ.

Bilety można zarezerwować już teraz na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

O autorze

Ewa Ploplis

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała w największych redakcjach w kraju m.in. w: Polskiej Agencji Prasowej. Współpracowała z redakcjami m.in.: Życie Handlowe, Życie Gospodarcze, Magazyn Fakty, VIP i Polska Gazeta Turystyczna. Właścicielka i redaktor naczelna Medialnej Agencji Informacyjnej EPO. Z zamiłowania podróżniczka, fotoreporter, producent filmów.